Motylki – wizyta w Miejskiej Bibliotece Abecadło
Dnia 10 października 2018 roku grupa Motylki  odwiedziła Miejską Bibliotekę  Abecadło.
Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką. Przedszkolaki zwiedziły placówkę, z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki przedstawione przez Panią.Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej  zachować. Zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książki.  W trakcie pobytu dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, odpowiadały i zadawały wiele pytań.  Nie zabrakło również zabawy, biblioteka posiada również wiele innych atrakcji takich  jak klocki, lalki, auta.
Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki uśmiechnięty, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci z rodzicami, aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty zajęć dla dzieci.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII 🙂

[foogallery id=”1045″]