Własna kuchnia

Przedszkole i Żłobek posiada własną dobrze wyposażoną i odpowiadającą wszelkim wymogom nowoczesną kuchnię. Posiłki dla dzieci zawsze przygotowujemy ze świeżych produktów, bez konserwantów i ulepszaczy. Dania są urozmaicone pod względem składników odżywczych.
Preferujemy wszelkiego rodzaju zioła oraz dodatki naturalne. Sami wypiekamy pyszne domowe bułeczki, wszelkiego rodzaju ciasta. Wszystkie posiłki przygotowujemy na miejscu, nie korzystamy z zewnętrznej firmy cateringowej.
Jadłospis przedszkolny i żłobkowy jest zgodny z obowiązującymi normami żywieniowymi przewidzianymi dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym. W ciągu dnia zapewniamy dzieciom napoje na każdą ich prośbę: świeżą wodę, herbatę lub kompot.