Ważna informacja

Szanowni Rodzice,

Od dnia 1 września 2020 r. zapraszamy do korzystania z przedszkola wszystkie dzieci. Nasze przedszkole będzie funkcjonowało na szczególnych zasadach i w tzw. reżimie sanitarnym. Zarówno Pracownicy Przedszkola, jak i Rodzice/Opiekunowie dzieci muszą znać i stosować się do obowiązujących procedur.

Od nas wszystkich zależy, czy dzieci i my sami zachowamy zdrowie.

Zobowiązuję wszystkich Państwa do zapoznania z obowiązującymi w naszym przedszkolu procedurami oraz wypełnienie i przyniesienie do Przedszkola załączonego oświadczenia w pierwszym dniu pobytu dziecka (rano lub przy odbiorze).

Szczegółowe informacje zawarto w procedurach, które znajdą Państwo w PLIKU DO POBRANIA
Oświadczenia o świadomości ryzyka, stanie zdrowia i zgodzie na pomiar temperatury ciała swojego dziecka – POBIERZ

Mamy świadomość obaw i stresu związanego z posłaniem dziecka do przedszkola i wiemy, że dzieci również to przeżywają. W imieniu własnym i całego naszego zespołu zapewniamy Państwa, że bardzo sumiennie przygotowaliśmy się do tego wyzwania i zrobimy, co w naszej mocy, by dzieci czuły się z nami bezpiecznie.

Poniżej w linku znajdują się Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi do lat 3.

Proszę rodziców dzieci, które uczęszczają obecnie lub będą uczęszczały do przedszkola o wnikliwe zapoznanie się z nimi.

W dalszym ciągu pomimo poluzowania obostrzeń przez Ministra Zdrowia przedszkola pracują nadal w reżimie sanitarnym – do odwołania.